Přejít na stránky Ticketpro.cz

Můžu k tobě?

Adresa:

Praha 1, Národní 25

Termín: 29.4.2013

29duben čtvrtek 01:00

Žánr: divadločinohrakomedie


Představení Můžu k tobě? je uváděno v nastudování Divadla Artur.

Děj této komedie se odehrává v psychiatrické ordinaci doktora Flojda a v místním bistru před ordinací, které vede paní Kubíčková a které slouží jako čekárna pro pacienty.

Rozvedená paní Kubíčková již půl roku na Flojda myslí. Ten je sice také rozvedený, ale má rád svoji nezávislost a také krásné mladé dvacetileté dívky, i když s jednou z nich, s Lenkou, by se nyní nejraději rozešel. Kubíčková již dlouhou dobu přemýšlí, jak mu o své nákolnosti k němu říci a trápí se, že není rozhodnější.

Mezitím do ordinace se svými problémy postupně přichází pětice pacientů: politik JUDr. Troufalý trpící stihomamem, Růžena Nápomocná těžce se vyrovnávající s nevěrou svého muže, promiskuitní nymfomanka poštovní doručovatelka Sandra Majlová, bývalý vrcholový hokejista René Rychlý s depresí z ukončení své kariéry a nedávný vítěz reality show Tomy Borec Volný trpící skutečností, že jej už nikdo nepoznává.

Tato situační komedie přibližuje s humorem a ironií zamotané mezilidské vztahy a také psychické civilizační problémy, které naši předci vůbec neznali a které jsou dnes pro některé z nás leckdy nepřekonatelnou překážkou.

Představení je uváděno v nastudování Divadla Artur.

Hrají: Filip Blažek, Lukáš Langmajer, Michaela Kuklová, Jindra Kriegel, Barbora Mottlová, Věra Vodičková, Veronika Nová, Jana Pidrmanová, Petr Jablonský, Miroslav Šimůnek, Vanda Károlyi, Klára Jandová

Autor: Miroslav Oupic, Jindra Kriegel

Režie: Vojtěch Nouzák

Délka: 120 min.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

12únor sobota 19:00

3únor čtvrtek 19:00

2únor středa 19:00

Rusalka

, Křižíkova 8 Divadlo

21leden pátek 19:00

Ubytování v okolí akce Můžu k tobě?

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (499 metrů)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (538 metrů)

ValentinskaPraha (565 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (348 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (515 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (70 m)