LIVE stream - Self

LIVE stream - Self

Adresa:

LIVE stream

Termín: 29.3.2021
Vstupné:

zdarma

29březen pondělí 17:00

Žánr: divadlolive stream online divadlo hra zdarma brno

Umělci: Mark Kristián Hochman


Hack reality otce, matky, syna, ženy, muže, dítěte, pečujícího, opečovávaného, člověka, narcisty. Introspektivní sonda do potřeb sebe samých v obyčejnosti lidského bytí. Inscenace mapuje téma závislosti.

 

Touha člověka po seberealizaci a sebeurčení je silnější než pud Sebezáchovy? O věcech, které se možná skutečně a možná zdánlivě dějí. O lidech, kteří se možná zdánlivě potkávají, znají, milují a zůstávají. Něco se ale stát musí.

Autorská inscenace volně inspirovaná dílem britské autorky Sarah Kane, jedné z nejvýznamnějších představitelek in-yer-face dramatiky.

V inscenaci jsou použity citace z textu Crave autorky Sarah Kane v českém překladu Jaroslava Achaba Haidlera.

zdarma přes Facebook live

Chcete naši tvorbu podpořit? Můžete tak učinit jednorázovým nebo pravidelným příspěvkem na https://www.darujme.cz/projekt/1202831.

Narodil se 30.12.1994 v Lounech Svou premiéru v HaDivadle měl už v dubnu 2017, kdy si zahrál roli Šprýmaře v inscenaci Síla Zvyku, režie Jana Horáka a Michala Pěchoučka. V roce 2018 absolvoval na JAMU a nastoupil do souboru HaDivadla.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?