LIVE stream - Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti

LIVE stream - Ing. Jaromír Stromšík, muž v síti

Adresa:

LIVE stream

Termín: 24.2.2021
Vstupné:

200 Kč

24únor středa 19:00

Žánr: divadlolive stream online

Umělci: Petr Vaněk


Legendární školitel Jaromír STROMŠÍK / Petr Vaněk / – MUŽ V SÍTI – si pro zájemce připravil KURZ PRÁCE S POČÍTAČEM – ONLINE. Kurz, který vám změní pohled na počítačový svět z pohodlí vašeho domova. Přijměte pozvání k návštěvě představení, které je v běžných podmínkách vyprodáno 3 měsíce dopředu. Vy ho ale můžete navštívit přímo z vašeho obývacího pokoje.

Kultovní divadelní představení s Petrem Vaňkem v roli dojemného ajťáka, se bude konat ONLINE 10., 17. a 24. února od 19:00 hod. Představení je inspirované zesnulou legendou českého internetu – Michalem Kolesou. Stačí si zapnout počítač. Pokud tedy víte jak. Těšíme se na viděnou!

Odkaz pro sledování online streamu dostanete po zaplacení vstupenky do e-mailu a bude funkční až v den konání akce a v určený čas, nikoli zpětně. Představení budeme přenášet pouze aplikací ZOOM.US (link ke stažení) Účast na školení je možná pouze se zapnutou funkční kamerou. Každé online streamované představení je omezeno na max. 100 diváků.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce