Imunita z pohledu psychosomatiky | Webinář

Imunita z pohledu psychosomatiky | Webinář

Adresa:

LIVE stream, online

Termín: 11.2.2021

11únor čtvrtek 18:00

Žánr: ostatní akce


Tělo a duše a vztah mezi nimi. Existují zákonitosti, o kterých v běžném životě neuvažujeme. A přece nám zásadním způsobem ovlivňují život. Jsou dostupné každému z nás bez ohledu na naše vzdělání. K jejich přijetí vede ochota chápat svět i sebe samé v širších souvislostech. A právě tuto možnost nám nabízí psychosomatika. Psychosomatika jako způsob myšlení, jak zacházet se svým zdravím a jak porozumět svým nemocem. Do světa psychosomatiky nás uvede lékařka Helena Máslová.

MUDr. Helena Máslová bude poutavě vyprávět o tom: – co je a co není psychosomatika – jak nás ovlivňují vztahy a prostředí ve kterém žijeme – co je důležité pro udržení našeho zdraví – kdo je psychosomatický pacient – jak se pracuje s klienty v psychosomatické ordinaci MUDr. Helena Máslová je lékařka, která se věnuje zejména psychogynekologii, ženskému zdraví a reprodukci z pohledu psychosomatických souvislostí. Je členkou České lékařské komory. Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Pracovala na gynekologicko-porodnickém oddělení, na lůžkovém interním oddělení i v léčebně dlouhodobě nemocných. Zkušenosti ze všech těchto pracovišť ji přivedly k psychosomatické a primární medicíně a posléze k založení Centra psychosomatické péče.

JAK WEBINÁŘ FUNGUJE? — Přihlašování levou zadní: Na webinář se můžete připojit přes svůj telefon anebo notebook, nepotřebujete k tomu žádné další technické vybavení. — Před konáním webináře vám v den jeho konání na e-mail pošleme odkaz, přes který se na webinář lehce připojíte. Pokud si vstupenku zakoupíte v den konání webináře, odkaz vám zašleme půl hodinu před jeho začátkem. — Zážitek pro aktivní i pasivní posluchače: Do webináře se můžete aktivně zapojit a klást otázky, ale zároveň je určený i pro ty účastníky, kteří chtějí raději jen poslouchat.

VÝHODY WEBINÁŘE: — Zúčastnit se ho můžete z pohodlí vašeho domova anebo kanceláře. — Na druhý den po uskutečnění webináře dostanete k dispozici záznam. — Efektivnější využití vašeho času bez potřeby cestovat. — Možnosti klást otázky a komunikovat s lektorem webináře. — Na jeden vstup se může zúčastnit celá rodina.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce