LIVE stream - Sen noci svatojánské

LIVE stream - Sen noci svatojánské

Adresa:

LIVE stream

Termín: 12.2.2021
Vstupné:

zdarma

12únor pátek 18:30

Žánr: divadločinohra komedie live stream online zdarma


Čas smrti převzal svou vládu. Není však truchlivý ani děsivý. Přináší moudrost, útěchu, víru a sílu pro další život.Život je nekonečný ! Kolo roku se začíná znovu točit.

Posledním říjnovým dnem končí období plodnosti a začíná zima. Vše kolem nás se zpomaluje a počasí se rychle mění.Přichází čas mrazu a nepohody. Zdá se, že příroda umírá. Je těžké rozeznat, co je živé a co mrtvé. Opona tajemství se zvedá a světy živých a mrtvých se propojují. Bohyně Hekaté, stará moudrá babice, která vládne podsvětí, vystupuje na povrch země, aby nám poodhalila svá tajemství. V řadě za ní přicházejí ti, které jsme již dávno oplakali a předávají nám svá poselství. Bohyně Hekaté se pohybuje na temných, odlehlých místech. Se světem ji spojují sovy.Tito noční ptáci jsou jejími posly. Nosí zprávy své paní a ona jim za to předává svou moudrost.

LIVE stream

Záznam představení zpřístupníme v pátek 12. února v 18:30, dostupný bude do sobotní půlnoci.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce