Kluziště na Vypichu

Kluziště na Vypichu

Adresa:

Praha 6, na Vypichu

Termín: 5.12.2020 28.2.2021

5pro - 28úno celý den

Žánr: sportkluziště rodina děti bruslení Praha


Kluziště otevřeno denně od 9:00 do 21:00 od 5. 12. 2020 do 28. 2. 2021, přičemž v dopoledních hodinách může být kluziště rezervováno pro školy a školky (zda-li je kluziště volné pro veřejnost lze ověřit na zde). Po 21. hodině plocha pro amatérský hokej.

Rezervace od pátku 18.12.2020:

  1. Rezervaci lze provést pouze osobně na Kluziště Vypich a nebo online! Telefonicky a ani e-mailem to není možné. Proč? Z důvodu, že pracovníci nemají kapacitu, protože musí hlídat respektování jiných pravidel, které nám nařizuje vláda. A Kluziště Vypich je oproti jiným  kluzištím nízkorozpočtové a zaměstnat další osoby je nereálné.
  2. Rezervovat mohou pouze osoby, které mají zájem o veřejné bruslení. Nikoliv hokejové kluby, sportovní kluby aj. To znamená bez hokejek a jiných pomůcek. Pro kluby vymýšlíme ranní termíny.
  3. Rezervaci lze zrušit online a nebo telefonicky na 770101207 nejpozději 4 hodiny předem.
  4. Rezervace jsou pro 6 osob, přičemž malé děti mohou mít doprovod – vždy však pouze rodina. Na kluzišti poté můžou být najednou třeba i dvě, či tři rodiny (6 osob + děti do 6 let, které se nezapočítávají).
  5. Kdykoliv se může stát, že hygiena či MZ kluziště zařadí mezi zimní střediska – v ten moment se rezervace neruší, ale v daný moment můžeme na kluziště vpustit i další návštěvníky.
  6. Rezervaci lze provést pouze na nadcházejicí týden.
  7. Rezervace se provádí v půjčovně (výhoda pro občany Prahy 6) či na www.kluzistevypich.cz v sekci rezervace.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kluziště na Vypichu

Hotel KrystalPraha (1 278 metrů)

Hotel GolfPraha (1 690 metrů)

Villa St. TropezPraha (1 701 metrů)