Do říjnového dílu impro talkshow 321jedem! si moderátor Nikola Orozovič pozval známého psychiatra Cyrila Höschla. Originální formát, který propojuje talk show a divadelní improvizaci, se vrátí po prázdninové pauze. Kromě Orozoviče opět vystoupí i členové improvizační skupiny Just!Impro.

Originální a u nás jedinečný formát impro talkshow staví hosta do nečekaných a hravých situací, v jakých ho jinde neuvidíte. Rozhovor se střídavě mění v improvizovanou scénku, historku nebo píseň v podání moderátora Nikoly Orozoviče a dalších členů skupiny Just!Impro. 

Autorem konceptu je právě Orozovič, který se improvizaci věnuje více než patnáct let od chvíle, kdy se stal hráčem České improvizační ligy. Později začal zápasy sám organizovat a následně dal vzniknout formátu improshow a skupině Just!Impro, s níž již sedmým rokem účinkuje ve Švandově divadle. Jako lektor pravidelně vede workshopy a semináře o improvizaci nejen pro herce, ale i ve firemních sférách. Má za sebou také filmové zkušenost jak před kamerou, tak i za kamerou jako produkční či asistent režie. Věnuje se také loutkovému divadlu. 

V roce 2016 vymyslel formát impro talkshow a začal jej od ledna 2017 pravidelně uskutečňovat pod názvem 321jedem! nejdříve v divadle Royal a později v Malostranské besedě. Mezi hosty se objevili například herečky Eva Holubová, Iva Janžurová, zpěvačka Eva Burešová, kouzelníci Ondřej Pšenička a Richard Nedvěd, kardiochirurg Petr Neužil, cestovatel Dan Přibáň nebo reportér Miroslav Karas. Naposled to byl v červnu tanečník a choreograf Marek Zelinka. 

„Vždy si pozvu nějakého zajímavého hosta, se kterým se já a mí kolegové z Just!Impro bavíme a z jeho odpovědí si bereme témata na naše improvizované scény. Poté pokládáme další otázku a hrajeme další scénu, a tak to je celé představení. Někdy také hosta lehce do improvizace zapojíme, nebo pokud třeba má co divákům předvést, tak zapojíme i jeho vlastní výstup,“ popisuje formát Orozovič. 

Dalším hostem bude 11. října psychiatr Cyril Höschl. „Jsem zvědavý, jestli se pan profesor bude bavit a jestli třeba během představení odhalí něco skrytého v nás. Taky se těším, jak si vůbec psychiatr poradí s takovými individui na pódiu, jako jsme my,” směje se moderátor, kterého opět doplní členové improvizační skupiny Just!Impro. Tentokrát to bude Jana Pokorná a Martin Vasquez. Na klavír je doprovodí Václav Tobrman.

321jedem!

11. října 2020, 19:00, Malostranská beseda
Moderátor: Nikola Orozovič
Host: Cyril Höschl
Dále účinkují: členové Just!Impro Jana Pokorná a Martin Vasquez
Hudební doprovod: Václav Tobrman 

Nikola Orozovič se věnuje improvizaci více než patnáct let od chvíle, kdy se stal hráčem České improvizační ligy. Později začal zápasy sám organizovat a následně dal vzniknout formátu improshow a skupině Just!Impro, s níž již...
Václav Tobrman je multiinstrumentalista působící v několika hudebních tělesech (Jazz Rabble, Party Swingers, Free Walkers, Honza Roušar a kapela). Pochází z Rakovníka, kde v roce 2004 zabodoval v místní anketě Forte, když se...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

1září středa 19:00

31červenec sobota 20:00

The Best of Image

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

17září pátek 19:00

Rusalka

, Křižíkova 8 Divadlo

Ubytování v okolí akce 321jedem! s Cyrilem...

Hotel CharlesPraha (83 metrů)

Hotel WaldsteinPraha (141 metrů)

Hotel Three StorksPraha (155 metrů)