Vladivojna La Chia v Praze

Vladivojna La Chia v Praze

Adresa:

Praha 1, Staroměstské nám. 605/13

Termín: 24.9.2020
Vstupné:

plné 80 Kč, snížené 50 Kč

24září čtvrtek 18:00

Žánr: koncertyAlt pop alternativa art rock indie unikátní koncert výstava Praha

Umělci: Vladivojna La Chia


24. a 25. září 2020 proběhne od 18ti hodin ve sklepních středověkých prostorách pražského Domu U Kamenného zvonu šest sólových minikoncertů Vladivojny La Chia, během nichž zazní čtyři nové autorské skladby s doprovodem VJ Jakuba Aeldryna z uskupení Lunchmeat.

Jak už samotný název napovídá, nepůjde o tradiční koncerty. Textařka a skladatelka Vladivojna La Chia na svých komorních koncertech představí nové autorské písně, které se nesou na křehké a zároveň intenzivní vlně. Tematicky sevřené skladby s vizuálně citlivým doprovodem VJ Jakuba Aeldryna vás provedou světem, kde se lidská duše vypořádává s vlastními city opuštěním i odpuštěním.

Tyto unikátní koncerty jsou z důvodu zdravotní krize způsobené COVID-19 divácky limitované pro 10 lidí na jedno vystoupení. Unikátní hudebně výtvarný program je součástí výstavy světelných instalací z cyklu Light Underground, podpořené z programu Umění pro město.

Nadžánrová umělkyně, tak by se ve zkratce dala označit Vladivojna La Chia, která působí jako textařka, zpěvačka a skladatelka. Mimo vlastní sólovou tvorbu skládá také hudbu pro film a divadlo. Hudbu složila například pro film...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vladivojna La Chia v...

Tyn Yard ResidencePraha (168 metrů)

The Emblem HotelPraha (249 metrů)

ValentinskaPraha (373 metrů)