Forman Brothers Wild West Show  - Deadtown

Forman Brothers Wild West Show - Deadtown

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábř. 306/13

Termín: 29.10.2020
Vstupné:

590 Kč

29říjen čtvrtek 01:00

Žánr: divadlo


Je nám to moc líto, ale v důsledku aktuální situace a platných nařízení bohužel nemůžeme představení v plánovaných podzimních termínech tohoto roku odehrát. Věříme, že se situace bude postupem času zlepšovat a proto jsme se rozhodli představení v Praze přesunout na jaro 2021. Nyní na všem, co tato změna obnáší, intenzivně pracujeme.

Podrobné informace o nových termínech, prodeji vstupenek a o uplatnění vstupenek zakoupených na podzimní termíny zveřejníme do konce října. Pokud jste si vstupenky zakoupili na původní termíny na podzim 2020, informace Vám zašleme na e-mail, který jste zadali při koupi vstupenek. Pokud by Vám nové termíny nevyhovovaly, peníze za zakoupené vstupenky Vám samozřejmě vrátíme. Všechny možnosti a instrukce zahrneme do zprávy v uvedeném termínu.

Moc Vám děkujeme za trpělivost a vstřícnost. Je mnoho informací a okolností, které musíme nyní rychle poskládat.

Prosím neváhejte nám napsat na email saloondeadtown@gmail.com, který byl zřízen pro řešení těchto změn. Rádi odpovíme na Vaše dotazy a vyřešíme Vaše požadavky!

Začíná dvacáté století a v magické Praze žije své sny kouzelník a iluzionista, majitel laciného kabaretu. Je posedlý technickými zázraky své doby: filmem, fotografií i chraplavým zvukem fonografu. Nejraději se však ve svých představách prohání po arizonských pláních, popíjí v saloonu s ošlehanými pistolníky a v náručí svírá nespoutané krásky.

Alespoň takový obraz o Divokém západě v něm, naivním Evropanovi, zanechaly němé kovbojky a zažloutlé fotografie vyprávějící o daleké zemi. A protože jeho život je neustálým balancováním mezi iluzí a skutečností, není pro něho těžké vydat se na cestu do vysněného světa. Dobrodružná divadelní výprava na Divoký západ v režii Petra Formana a Divadla bratří Formanů.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Divadla - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

27květen čtvrtek 19:00

Klára a Bára

, Václavské nám. 56 Divadlo

20červen neděle 15:00

Smolíkovi

, Václavské nám. 56 Divadlo

Ubytování v okolí akce Forman Brothers Wild...

Výstaviště HolešovicePraha (1 227 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (1 897 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 941 metrů)