Selfie Market umělecká expozice

Selfie Market umělecká expozice

Adresa:

Praha 1, Václavské náměstí 837/11

Termín: 31.7.2020 (pátek) 30.11.2020
Vstupné:

130 Kč - 650 Kč

31čvc - 30lis celý den

Žánr: ostatní akcezábavná interaktivní expozice rodina děti film umělecká expozice


Selfie Market, nová výtvarně zábavná interaktivní expozice, se pro návštěvníky poprvé otevřela na Den dětí, v pondělí 1. června 2020. Jde o první zábavní centrum v České republice specializované na selfie, v jehož expozici návštěvníci naleznou padesát interaktivních scenérií rozkládajících se na ploše 700 m2, včetně malé kavárny s krásným výhledem přímo na Václavské náměstí.

Návštěvníkům je umožněno stát se doslova součástí expozice a zachytit si na svůj mobilní telefon zábavné momentky, které poté mohou sdílet s přáteli, rodinou nebo na svých sociálních sítích. Jednotlivé scény poskytnou návštěvníkům možnost cestovat časem a prostorem, na exotická místa, k historickým památkám, stát se součástí scén jejich oblíbených filmů nebo se dokonce neobyčejným způsobem v připravených designových zátiších setkat s uměleckou instalací světově uznávaných brandů a harmonicky tak splynout s prostředím svých oblíbených značek.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Selfie Market umělecká...

Tyn Yard ResidencePraha (543 metrů)

The Emblem HotelPraha (686 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (742 metrů)