Kreslení ve Stromovce

Kreslení ve Stromovce

Adresa:

Praha 7, Park Stromovka

Termín: 24.7.2020 v 15:00 hod. (pátek)
Vstupné:

550 Kč

24červenec pátek 15:00

Žánr: ostatní akce


Pojďte s námi ven a užijte si kreslení v parku. Stačí si vzít skicák, tužku, uhel, nebo třeba fixy a začít. Povíme si, jak nakreslit třeba stromy, květiny, keře, přírodu kolem nás. Kreslení venku Vás nabije energií, odpočinete si a naučíte se, jak na perspektivu a stínování.

Kreslení je koncipováno tak, abyste se naučili základy kresby a skicování a zároveň strávili příjemný čas plný zábavy při zachycování atmosféry do Vašeho skicáku. Dozvíte se nejen jaké pomůcky používat na kresbu, ale také co kdy a kde kreslit. V průběhu budou postupně vysvětleny základní pojmy jako je stínování, vizování, perspektiva, negativní prostor. Ať jste úplní začátečníci, nebo již kreslit umíte, připojte se k nám! Pokud nemáte vlastní skicák, na místě budou zdarma k dispozici klasické bílé papíry formátu A4.

Královská obora Stromovka

  • Cena: 550 Kč
  • Kdy: neděle 21. 6. 2020
  • Kdy: pátek 24. 7. 2020
  • V kolik: 15:00 - 18:00
  • Vhodné i pro děti

Rezervace místa na: info@nauctesemalovat.cz, nebo tel: 777255101
Stromovka vznikla již v polovině 13. století jako lovecká obora. Nyní je jedním z nejvýznamnějších pražských přírodně krajinářských parků s množstvím exotických dřevin. Vzrostlé stromy, vodní a travnaté plochy jsou ideální pro kreslení rybníčků a výhledů. Celý areál, jakýsi Central park Prahy, je protkán mnoha hřišti a sítí cest a stezek, které utváří ideální malířská zátiší.

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kreslení ve Stromovce

Výstaviště HolešovicePraha (409 metrů)

Vila LannaPraha (1 854 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (2.3 km)