The Best of Import Export Rock'n'roll

The Best of Import Export Rock'n'roll

Termín: 22.6.2020
Vstupné:

Vstup v ceně běžné vstupenky do muzea.

22červen pondělí 17:30

Žánr: výstavy


Úspěšná výstava Import / Export / Rock’n’Roll, kterou připravilo Národní muzeum – České muzeum hudby a která na příkladech dobové vydavatelské produkce (a nejen na nich) mapuje pohyb hudby v normalizačním Československu i přes jeho železné hranice, jde do finále. Než ale v poslední červnový den zavře své brány naposled, zveme vás na speciální večer.

V pondělí 22. června proběhne poslední z řady komentovaných prohlídek, jimiž provází spoluautor výstavy a hudební publicista Petr Ferenc, a hned poté o pár kroků dál, v kavárně Českého muzea hudby, poslechový pořad, jehož obsah je zatím zahalen tajemstvím. Za pokus to stojí – zatímco komentovaná prohlídka je v ceně běžného vstupu do muzea, na poslechovku se žádné vstupné neplatí. Komentovaná prohlídka začíná v 17:30 u vstupu do výstavy, poslechový pořad v 19:00 v kavárně.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Best of Import...

Restaurant a hotel NebozízekPraha (542 metrů)

The Golden Wheel HotelPraha (548 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (876 metrů)