Víra v nesouhlas

Víra v nesouhlas

Adresa:

Praha 1, Hybernská 4

Termín: 10.3.2020 23.3.2020
Vstupné:

zdarma

10bře - 23bře celý den

Žánr: výstavyumění moderní umění současné umění praha zdarma jarní výstavy


Nevytvářejí hierarchickou strukturu. Rozkládají danou množinu do podmnožin dle předem daného kriteria. První rozklad na podmnožiny se dále nedělí. Nalezení nejlepšího rozkladu vyzkoušením všech možných uspořádání shluků je většinou neproveditelné. Proto většina metod začíná s nějakým předem daným rozkladem. Optimálního rozkladu dosáhneme, pokud nabude funkcionál kvality rozkladu své extrémní hodnoty. Nevýhodou je, že metody většinou končí pouze s lokálně optimalizovaným rozkladem.

Víra v nesouhlas je kolektivní výstavou ateliéru Nových Médií pražské AVU. Společně zde každý člen hledá cestu, jak svůj pohled představit světu. Nabízí zde pestrou škálu přístupů a forem a přesvědčuje diváka, že to, co se snaží říct je pravdivé. Může zde bořit zaběhlý děj, či vytvářet nové formy přístupů. Komunikovat se siluetou situace a tím nechat prožít důležitý okamžik. Nalézt porozumnění a rozličnost významů a věrně se řídit instinktem. To vše je přítomné na předem domluveném místě v galerii Hybernská 4. Ateliér, si jako stěžejní bod kolektivního programu určil praktikovat nehierarchické metody výuky. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Víra v nesouhlas

Tyn Yard ResidencePraha (435 metrů)

The Emblem HotelPraha (825 metrů)

ValentinskaPraha (946 metrů)