Městský quest na motivy filmů festivalu Nový ruský film

Městský quest na motivy filmů festivalu Nový ruský film

Adresa:

Praha 1, Jungmannovo náměstí

Termín: 21.9.2019

21září sobota 15:00

Žánr: ostatní akcefilm šifry hádanky hlavolamy


V Praze se v sobotu 21. září 2019 uskuteční jedinečný městský quest s filmovou tematikou. U příležitosti konání festivalu Nový ruský film (http://novyruskyfilm.cz/) budete mít možnost poznat pražská zákoutí očima filmového diváka a blíže se seznámit s filmy, které zmíněný festival nabízí.

Skupinky hráčů po 3 – 5 lidech budou během hry provázeny animátory v kostýmech postav daných filmů. Čekají na ně nejen tradiční šifry a hádanky, ale hlavně mystické úkoly a hlavolamy, spojené s festivalovými filmy – například úkol otevřít trezor jako ve filmu Všechno nebo nic a získat jeho obsah, nebo vtipný sportovní úkol, tematicky spojený s filmem Výskok.

Začátek hry je 21. září 2019 v 15:00 hodin na Jungmannově náměstí. Hra trvá zhruba 3 hodiny. Vyhlášení výsledků proběhne ještě týž den v 18 hodin opět na Jungmannově náměstí

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Městský quest na...

Tyn Yard ResidencePraha (548 metrů)

The Emblem HotelPraha (575 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (601 metrů)