Křest audioknihy Cesta do pravěku v Muzeu Karla Zemana

Křest audioknihy Cesta do pravěku v Muzeu Karla Zemana

Adresa:

Praha 1, Saská 3

Termín: 22.5.2019 v 15:00 hod. (středa)

22květen středa 15:00

Žánr: ostatní akcepro dětipřednáškyzdarmaknihy


Buďte u toho a pokřtěte s námi unikátní vydání kultovního filmu Karla Zemana - Cesty do pravěku v podobě audioknihy namluvené Oldřichem Kaiserem. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program s pravěkou tématikou!

15:00 - 16:00 DOBRODRUŽNÁ HRA S POKLADEM
Zahrajte si s dětmi dobrodružnou hru, která vás zavede zpět časem do pravěku a zapálí ve vás touhu po pokladu. Doporučeno pro děti od 6 let. Na všechny úspěšné dobrodruhy čekají dárky nejen s pravěkými motivy.

16:00 - 17:45 PŘEDNÁŠKY PALEONTOLOGA ŠTĚPÁNA RAKA
Paleontolog Štěpán Rak vás provede světem Karla Zemana a přiblíží vám některé významné zkameněliny, které ve filmu Cesta do pravěku kluci potkali. Projdete si společně muzejní expozici a dozvíte se, jak paleontolog vnímá dávnou minulost naší Země.

Přednášky proběhnou dvě od 16:00 a od 17:00 a jsou ke vstupnému do muzea zdarma. Obě dvě budou stejné. Doba trvání jedné přednášky je 45 min. Kapacita je omezena na 15 osob. Místa si rezervujte včas na info@muzeumkarlazemana.cz.

18:00 - 18:45 KŘEST AUDIOKNIHY CESTA DO PRAVĚKU
Poslechněte si peripetie při produkci audioknihy a seznamte se s její kmotrou, dcerou Karla Zemana - Ludmilou Zemanovou. Zájemci si mohou od paní Zemanové nechat podepsat mj. knihu Karel Zeman a jeho kouzelný svět.

19:00 - 20:00 PRODLOUŽENÁ OTEVÍRACÍ DOBA MUZEA
Prodlouženou otevírací dobu muzea můžete využít k prohlídce expozice po doprovodném programu a podívat se tak na věci, na které bude při křtu a přednášce upozorněno, a kterých jste si před tím nevšimli.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Křest audioknihy Cesta...

Rezidence Lundborg Praha 1 (45 metrů)

Hotel U Tří Pštrosů Praha 1 (62 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Karlův most Karlův most Praha 1 (179 m)
Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (666 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (652 m)