8. ročník Strollering® Závody kočárků

8. ročník Strollering® Závody kočárků

Adresa:

Praha 6, Tomanova 1028/1

Termín: 14.4.2019
Vstupné:

200

14duben neděle 15:00

Žánr: sportzávodyrodinná zábava


Srdečně vás zveme na již 8. ročník sportovně-zábavného rodinného odpoledne STROLLERING Závody kočárků 2019, které se budou konat v neděli 14.4.2019 od 15:00 hod v parku Ladronka na pražském Břevnově.

Podstatou samotných závodů je CHŮZE s kočárkem na cca 100 metrů dlouhé trati v co nejkratším čase. Zcela záměrně je kladen důraz na chůzi, neboť sportovní chůze je základem každé lekce programu Strollering– outdoorového fitness pro maminky (a tatínky) na MD. Pro soutěžící jsou připraveny vždy 3 hlavní kategorie závodů: pro maminky, pro tatínky a pro celé rodiny, kdy je třeba, aby se dva členové rodiny drželi madla kočárku současně.  Součástí závodů bude na každém místě jejich konání také doprovodný program určený především pro nejmladší účastníky závodů. Celá akce také částí symbolického startovného podpoří určitou neziskovou organizaci – organizátoři Závodů kočárků tak mohou v daném místě konání podpořit právě tu svou místní organizaci či jedince.

Rovněž pro vás bude připravený dětský koutek, skákací hrad a malování na obličej.

Startovné je ve výši 200 Kč, přičemž výtěžek ze startovného bude věnováno neziskové organizaci Nedoklubko, která pomáha předčasně narozeným dětem a jejich rodičům.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 8. ročník...

Hotel U Sládků Praha 6 (772 metrů)

Hotel Wilhelm Praha 6 (1 150 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (3.3 km)
Chrám svatého Víta Chrám svatého Víta Praha 1 (3.4 km)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (3.6 km)