Den Hostivaře - Praha

Adresa:

Praha 10, Kozinovo náměstí

Termín: 8.9.2018
Vstupné:

zdarma

8září sobota 14:00

Žánr: ostatní akceslavnosti historie křest sport děti hudba rodina zdarma divadlo workshop


V letošním roce připomínáme významné výročí 950 let od první písemné zmínky o Hostivaři v Kosmově kronice, která pochází z roku 1068. Vyvrcholení oslav první písemné zmínky o Hostivaři v Kosmově kronice z 1068, se bude konat na Kozinově náměstí, součástí programu bude slavnostní křest knihy s názvem Toulky Prahou 15 Hostivař a Horní Měcholupy a mnoho dalšího, chystáme i velké překvapení pro milovníky historie.

Místo konaní : Kozinovo náměstí , Praha 10 – Hostivař v čase od 14 hod do 19 hod.

V areálu ZŠ Hostivař budou probíhat sportovní soutěže pro děti. Budeme mít možnost seznámit se s činností SOŠ a SOU Weilova, Střední odborné školy bratří Čapků, Křesťanského gymnázia a SPgŠ Futurum a ZUŠ Trhanovské náměstí. Bohatý soutěžní program připravila ZŠ Hostivař, která poskytla své prostory pro doprovodný program.

Cca ve 14,30 hodin přivítáme průvod účastníků a zástupců hostivařských klubů a spolků, někteří z nich se představí i se svým program na hlavní scéně či na sportovištích. Zde vystoupí i naši čestní hosté, kteří přijdou, spolu s autorem, pokřtít knihu Toulky Prahou 15. Těšit se můžete i na koncerty skupin Chameleon a Laura a její tygři. Zkrátka nepřijdou ani sportovní nadšenci, pro které připravujeme exhibiční vystoupení bike trialu. Pro děti i dospělé chystá divadelní soubor Frydolínek pohádku a připraveny jsou také workshopy pro malé i velké.

Na programu se podílí i mnoho partnerů městské části Praha 15, za všechny jmenujme Pivovar Hostivar, který k této příležitosti uvaří speciální pivo či Restaurace Na Kačabce, která chystá občerstvení. Chybět nebudou ani Baráčníci se svými klobáskami, ale těšit se můžete i na pravou českou přírodní limonádu.

Je toho mnohem víc, přijďte se bavit!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Den Hostivaře - Praha

Hotel Kanárek Praha 10 (1 083 metrů)

Hotel Chodov Praha 4 (1 282 metrů)