Advent v Zoo Plzeň

Advent v Zoo Plzeň

Adresa:

Plzeň, Pod Vinicemi 9

Termín: 1.12.2018
Vstupné:

dospělí 100 Kč, děti 70 Kč

Žánr: ostatní akceAdvent Vánoce zoo rodina děti Mikuláš dílničky akce v přírodě folklor


Tuto sobotu do plzeňské zoo za zajímavými lidmi a na podvečerní procházku
Třetí adventní sobota 15. prosince na statku Lüftnerka v Zoologické a botanické zahradě města Plzně bude patřit setkání se zajímavými lidmi. V Hospodě na statku se u praskajícího krbu postupně představí od 14 hod. tři hosté. Všichni přes své mládí mají už svůj životní příběh, mají co vyprávět a dokážou posluchače zaujmout. Matěj Brzica je evropským včelařským zlatým juniorem, František Jůna našel zalíbení ve zvláštním brouku a procestoval kvůli němu kus světa. Stát se ošetřovatelem v zoo je snem mnohých mladých lidí. Karlu Kunešovi se to podařilo a momentálně se stará v plzeňské zoo o velké šelmy.

Motto akce zní: Vezměte s sebou vánoční cukroví, nabídněte ho sousedům u stolu a udělejme si společně hezké adventní odpoledne.
Adventní čas není jen o předvánočním shonu, ale také o zážitcích a zklidnění. Obojí odpoledne v plzeňské zoo nabízí. Tím spíše, že od 16 hod. pokračuje komentovanou podvečerní procházkou vánočně vyzdobenou zahradou. Sraz pro zájemce je u hlavní pokladny v ul. Pod Vinicemi.

Čtvrtá adventní sobota v zoologické a botanické zahradě bude ve znamení živého betlému. Předvedou ho děti ze ZŠ a MŠ L. Očenáška v Dolní Bělé. Účast přislíbil plzeňský biskup Tomáš Holub.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Plzeň Akce v obci Plzeň

Podobné akce