Lake Malawi

Lake Malawi

Adresa:

Pardubice, Ke koupališti 62

Termín: 19.11.2016
Vstupné:

190 Kč

19listopad sobota 20:00

Žánr: koncertyRockPopIndie

Umělci: Lake Malawi


Lake Malawi - Music Club Žlutý pes - 19.11.2016 v 20:00

LAKE MALAWI , naše asi nejlepší indie - popová kapela přijede v listopadu potěšit všechny příznivce melodické kytarové hudby do pardubického klubu Žlutý pes

LAKE MALAWI vznikli v září 2013. Frontman kapely je Albert Černý (zpěv, kytara), dalšími členy jsou Jeroným Šubrt, Patrick Karpentski a Tonda Hrabal (bubeník). Kapela pochází z Třince, působí v České republice a částečně i v Anglii - sídlí v Londýně. Kapela zpívá anglicky. V roce 2015 vydali své první debutové album "We Are Making Love Again".

Kapela Lake Malawi vznikla po rozpadu úspěšné kapely Charlie Straight. 
Jejich první singl Always June zahrál Albert Černý v rádiu BBC London. Managment kapely 30 Seconds to Mars si vybral kapelu Lake Malawi jako předskokany jejich pražského koncertu v roce 2014. Po té se kapela objevila na velkých českých festivalech (Colours of Ostrava a Rock for People). V květnu 2015 kapela vydala debutové EP s názvem. „We Are Making Love Again“, které vzniklo za účasti producenta Matta Lawrence (spolupracoval s Adele, Mumford & Sons nebo Ellie Goulding) a Filipa Gemrotha (Make My Heart Explode). V roce 2015 vystoupila na britském festivalu The Great Escape v Brightonu.

Na podzim 2015 pořádala akustické Furch Tour bez mikrofonů. které bylo zcela vyprodané.

Logem kapely Lake Malawi je vlnovka, která symbolizuje ženský princip a společně s názvem je inspirovaná písní Calgary Bona Ivera.

Zároveň jako support před LM vystoupí indie - rocková skupina Citizen37 s vynikající zpěvačkou Bárou Soukupovou.

Kapela Lake Malawi v čele se zpěvákem Albertem Černým vznikla v září 2013. Tomu předcházela dohoda, že Černý a jeho spoluhráči ze skupiny Charlie Straight spolu nebudou nadále koncertovat a hrát pod názvem Charlie Straight...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Lake Malawi

Harmony Club Hotel Pardubice (864 metrů)

Hotel Sport Pardubice (1 129 metrů)