Draci moudrosti - přednáška

Adresa:

Pardubice, online

Termín: 18.11.2020
Vstupné:

zdarma

18listopad středa 19:00

Žánr: ostatní akceonlinestreampřednášky


On-line přednáška ke Světovému dni filozofie Ve středu 18. listopadu 2020 od 19 hodin na tomto odkazu v aplikaci ZOOM Z nejrůznějších příběhů víme, že draci jako majestátní tvorové střeží vzácné poklady. Naší přednáškou si chceme připomenout především "Draky Moudrosti", kteří střeží poklady v podobě moudrých myšlenek a učení.

Tito velcí filozofové - učitelé přenášejí tuto moudrost všem, kteří ji hledají... Technické informace: Co je potřeba: připojení na internet, web kamera, funkční mikrofon a reproduktory/sluchátka. Přednáška proběhne prostřednictvím aplikace ZOOM. Návod na připojení k on-line přednášce prostřednictvím počítače naleznete zde. Návod na připojení k on-line přednášce prostřednictvím mobilního telefonu se systémem Android naleznete zde. Aby vše dobře proběhlo: Na přednášku je třeba se rezervovat, abychom v případě velkého množství zájemců mohli zajistit další termín. Na přednášku se přihlašte prostřednictvím níže uvedeného odkazu. Doporučujeme se připojit 5-10 minut předem, aby byl čas na vyřešení případných technických potíží. Vstup volný. Rezervace místa na přednášce 18. listopadu 2020 bude on-line přednáška probíhat na tomto odkazu v aplikaci ZOOM Případně bude také možné se přihlásit pomocí ID: 736 5078 3392 a hesla: DraciMoudr

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Draci moudrosti -...

Ubytování U PalukůChrudim (8.7 km)

Residence ArxChrudim (9.1 km)

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (20.6 km)