Speciální noční prohlídky hradu s promítáním/Palác žije zrakem

Speciální noční prohlídky hradu s promítáním/Palác žije zrakem

Adresa:

Týn nad Bečvou, Týn nad Bečvou 333

Termín: 30.7.2022 v 21:00 hod. (sobota)
Vstupné:

300 Kč/200 Kč

30červenec sobota 21:00

Žánr: ostatní akcenoční prohlídky speciální prohlídky videomapping hrad


Pro sezónu 2022 je připraven cyklus speciálních prohlídek s názvem Palác žije…. Během nich návštěvníkům přiblížíme nově otevřené prostory renesančního paláce a nabídneme zajímavý program zaměřený na podněcování všech smyslů – v sobotu 30. července konkrétně zrak, a to během noční prohlídky s tematickým názvem Palác žije zrakem.

Návštěvníky čekají exkluzivní noční prohlídky završené projekcí (videomappingem) na fasády obnoveného torza paláce. Videomapping v posledních letech nahrazuje novoroční ohňostroje (video z hlavního města zde) a jde o metodu využívanou i při dalších významných datech, například během oslav 100 let Československa a 200 let Národního muzea v Praze (video zde).

Prohlídky probíhají v časech: od 21.00 do 00.00 hodin, a to v každou celou hodinu

Cena vstupenek: dospělí 300 Kč | senioři, studenti a žáci ZŠ 200 Kč | děti do 6 let zdarma

Nutná rezervace nejpozději do 23. 7. 2022 na e-mail: helfstyn.rezervace@email.cz. Do e-mailu nezapomeňte uvést název akce, vaše jméno, počet míst k rezervaci a preferovaný čas prohlídky.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Speciální noční...

Theatre HotelOlomouc (25.9 km)

Villa MemoriesZlín (27.1 km)

Wellness Hotel AbácieNový Jičín (28 km)