Přendite si splknót

Přendite si splknót

Adresa:

Litovel, Náměstí Přemysla Otakara 753

Termín: 24.9.2020
Vstupné:

dobrovolné

24září čtvrtek 18:00

Žánr: ostatní akce


Moc Vás zdravim, mili naši, to smê se teda načekalê - než to mužem fšeckém oznámit! Sami dobře vimê proč se to zamotalo v letošnim rokô - světové pandémie - že ani v březnô, ani v červnô sme se scházet nemuhlê........čeho mê se eště nedočkámê. Mêslim, že za tô dobô v tém celym zápase a opatrnosti hlidat si svy zdravi a fšeckéch okolo, kdo bê z nás nepocétil, jak nám to chêbi občas si posedět vespolek. Já to mosim zduraznit zvlášť, protože to ô nás na Hané patři k vyznamné vlastnosti Hanáku - bez rozdilo. V rodinym kruhô, podlivá zaměstnáni, řemesel, vodkáďpak kdo je, s kém chodil do školê, čê jenom ê o teho litovelskyho, no řeknite sami, je to zapotřebi a patři se to jak zákon káže - odjakžêva a nafurt.

Take dobře vite, že mê se s Vama třêkrát za rok scházime né tak ledakdê a ledaproč! A toš to se vi, jak smê rádi fšeci, že se ta celková situaca natolik dobře obraci. Prozradim Vám ê to, že jak to dneská pišô, ôž vim, jaky máme nachêstany plakáte a co ôdělajó naši spolupracovnici z radnice, z redakce ê z Městskyho klubo, abê Vás pozvalê excelentně a podlivá staryho zvěkô. Vite, často mě fčêl napádá jedno tôze vzácny pořikadlo - znáte ho - "časê se měnijó a mê se měnime s něma.“ A já k temô přêdávám sténě vzácny to naše hanácky: "bêlê smê a bôdem!" Potvrdimê si to ve štvrtek 24. záři od 18 hodin ê s našó Hanáckó mozšekó a fšeci se na vás těšimê. Já teda moc - Váš Zdenek Brané

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Přendite si splknót

Penzion U MlĂ˝naLitovel (243 metrů)

Hotel AldoUniÄŤov (8.7 km)

Penzion HorkaOlomouc (11.8 km)