Dny evropského dědictví - Hranice

Dny evropského dědictví - Hranice

Adresa:

Hranice, Masarykovo náměstí 71

Termín: 15.9.2018
Vstupné:

zdarma

15září sobota 09:00

Žánr: ostatní akcehistorie netradiční prohlídky dny otevřených dveří zdarma rodina děti


V Hranicích odstartuje v sobotu 15. září opět veřejná snídaně na náměstí. Přijměte pozvání a přijďte s námi v 9:00 hodin ráno posnídat. Podávat se bude káva a čaj, k zakousnutí bude chléb s máslem. Nenechte si ujít pohodovou atmosféru veřejné snídaně.

Návštěvníkům se otevřou nepřístupné památky, například mázhaus, Kunzova vila a další. Připravena je opět komentovaná prohlídka Staré střelnice, ale také mauzolea a městského hřbitova. Zájemci si mohou prohlédnout Muzeum hranické posádky, které je přímo v kasárnách.

Na nádvoří Staré radnice bude od 9:00 do 16:00 hodin probíhat Výtvarný ateliér pro děti a tvořit se bude v prvorepublikovém duchu.

Znít bude i hudba, a to na náměstí a v synagoze, kde proběhne koncert Hranického dětského pěveckého sboru od 9:30 a 10:30 hodin a od 14:00 hodin koncert ženského flétnového souboru Pifferaios a mužského sboru Toni dei signori.

Novinkou je letos komentovaná procházka k Hranické propasti.Vycházet se bude od Turistického informačního centra Propast v 11:00 hodin.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Olomoucký kraj Akce v obci Hranice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Dny evropského...

Lázeňský dům Moravan Teplice nad Bečvou (1 836 metrů)

Apartmány Charlie Odry (13.7 km)