Velikonoční jarmark na náměstí města Bohumín

Velikonoční jarmark na náměstí města Bohumín

Adresa:

Bohumín, nám. T. G. Masaryka

Termín: 1.4.2023
Vstupné:

zdarma

Žánr: ostatní akceVelikonoce jarmark řemesla zvířata rodina děti folklor kolotoče atrakce tvůrčí dílny zdarma Bohumín


so 1.4. / od 8 do 16 hod. / nám. T. G. Masaryka + foyer

VELIKONOČNÍ JARMARK: Přivítejme společně příchozí jaro. Jako hlavní atrakci letos nabídneme výstavu živých zvířat a to velblouda, osla, kozy, lamy, ovce, králíky a kuřátka s možností projížďky na velbloudovi či oslovi. V centru náměstí bude pro děti umístěn historický kolotoč a dřevěné kolo na ruční pohon. Předvádění a možnost výroby ručních dřevěných hudebních nástrojů (chřestidla, ozvučné dřívka atp.)

Desítky stánků umístěných na náměstí či předsálí kina budou nabízet především rukodělné výrobky, ozdoby a pochutiny - pomlázky, kraslice, ruční výrobky ze dřeva, sazeničky, kytky, svíčky, med, medovinu, jarní ozdoby a dekorace, občerstvení, uzeniny, kávu, perníky, svařené víno, hračky, oděvy, výrobky chráněných dílen, sýrové speciality, masné výrobky, háčkované a pletené výrobky, vykrajovátka, šperky, minerály a polodrahokamy, keramiku, trdelník, pražené oříšky, ovocná vína, zavařeniny, zákusky, výrobky z kůže, kosmetiku, krajové speciality, farmářské výrobky, oděvy, cukrovinky a další.

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Velikonoční jarmark na...

Zámek ZábřehOstrava (13.7 km)

Zámeček Petrovice Karviná (13.9 km)

STING ApartmentsHavířov (14 km)