Divadlo a kavárna Stará aréna

Ostrava, 28. října 49/23

Není tu akce, kterou Divadlo a kavárna Stará aréna pořádá? Přidej ji
  • Byli tadykatka.chromeckova
  • Ohodnoť místo
  • www.staraarena.cz

Stará aréna Ostrava je současný nezávislý prostor pro kreativitu s kavárnou, barem a prezentačního/zkušebního sálu. Každý měsíc připravuje produkce a dramaturgie klubu minimálně 25 akcí pro širokou veřejnost. Dramaturgie je zaměřena zejména na autorskou a alternativní tvorbu ve všech možných uměleckých směrech. Klub se nachází přímo na centrálním Masarykově náměstí.

Prezentační / zkušební sál
Stará aréna disponuje útulným komorním sálem o celkové kapacitě 50 sedících diváků. Zvláštností tohoto sálu je jeho arénové provedení - diváci vcházejí do hlediště skrz samotné jeviště a usedají na vyvýšenou elevaci nad ním. Sál je vybaven zvukovou, světelnou a projekční aparaturou. Samozřejmostí je klimatizace a typická retro divadelní sklopná sedadla, která byla instalována v roce 2013.

Kavárna / bar
Stará kavárna je zcela unikátní místo pro posezení s přáteli nebo na pracovní i intimní schůzku. Obývákové vybavení vytváří přátelskou atmosféru. Stará kavárna nabízí několik možností uspořádání, typické kavárenské pro zhruba 50 zákazníků, ale také uspořádání pro konání akcí, přednášek, tiskových konferencí, apod. Takhle uspořádaná kavárna pojme až 150 návštěvníků. Zajímavostí kavárny je dřevěná plastika s hudebním motivem přes celou zeď jako pozůstatek po Divadle hudby.Divadlo a kavárna Stará aréna a okolí - aktuální program

Toto kulturní centrum si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Divadlo a kavárna Stará aréna: hodnocení ostatních

(1 hodnocení) A jak hodnotíš toto místo ty?