Máte STYL? Nechte se inspirovat Dagmar Gabulovou

Máte STYL? Nechte se inspirovat Dagmar Gabulovou

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8

Termín: 15.6.2016
Vstupné:

0

15červen středa 16:00

Žánr: ostatní akceworkshopbesedaautogramiádazdarmaknihy


středa 15. června v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Beseda a autogramiáda Dagmar Gabulové u příležitosti vydání knihy STYL. Již ve středu 15. června se vydáte na cestu za sebevědomím, krásou a charismatem. Lidé se k vám budou chovat takovým způsobem, k jakému je budete inspirovat.

Dagmar Gabulová, první certifikovaná expertka na styl pro ČR a SR, ví, jaké oblečení vám pomůže k úspěchu. Nedělejte módní kompromisy, čtěte, inspirujte se, vytvořte si dokonalý šatník a buďte spokojená sama se sebou. Náš vzhled je to, co na nás lidé vnímají dříve, než máme možnost promluvit. Také má obrovský vliv na to, jak se cítíme a co si o sobě myslíme. Naše oblečení vypovídá o tom, kým jsme – je částí našeho já, které prezentujeme navenek.

Proto je důležité vědět, jak se správně oblékat, aby náš celkový vzhled vyjadřoval naši osobnost a to, kým ve skutečnosti jsme. Pouze tehdy budeme zářit, cítit se sebevědomě a dostávat od okolí komplimenty. Kniha STYL je určena všem ženám, které chtějí zářit. Dagmar Gabulová pochází z Bratislavy, momentálně žije v Praze, poslední léta však strávila na třech různých kontinentech – v Asii, v Americe a v Evropě.

Přestože vystudovala Ekonomickou univerzitu a působila na různých marketingových pozicích, od dětství ji lákal svět, inspirovala krása a fascinovali lidé. Pracovala pro českou edici módního časopisu ELLE, kde si uvědomila, že v komerčním světě krásy nemůže naplno realizovat svou touhu pomáhat ženám, aby vypadaly krásně navenek a zároveň se krásné cítily i uvnitř.

Díky radě generální ředitelky módního domu CHANEL – „Dagmar, nebuď bankéřkou. Žij svými vášněmi!“ – se rozhodla spojit cestování, kreativitu a lásku k lidem i módě do jedné mise: naučit ženy kdekoli na světě zářit uvnitř i navenek. V současnosti proto mění životy žen prostřednictvím konceptu Style CoachingTM, který vystudovala ve Velké Británii.

Odkrývá skutečnou ženskou krásu, zvyšuje ženám sebevědomí a pomáhá budovat styl na základě jejich osobnosti. Učí je, jak propojit oblečení a celkový vzhled s osobností, a jak je využít ve svůj prospěch. Vedle individuálního poradenství vede workshopy pro mezinárodní společnosti. Svými radami přispívá do předních českých a slovenských časopisů nejen pro ženy (Ona Dnes, Proč ne?!, EMMA, Trend, Profit) stejně jako do televizních pořadů (VIP zprávy – TV Prima, Snídaně s Novou – TV Nova, Sama doma – Česká televize).

Pravidelně přednáší na ženských konferencích (Všem ženám, Úspěšná asistentka manažera, Real Woman Fórum) a je také autorkou tréninkových programů pro personál obchodů s oblečením, v rámci kterých učí nejen, jak prodat, ale také jak vhodně poradit s výběrem. Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat. Za darování většího počtu víček si můžete vybrat slevu na knihu či slevu v naší kavárně Během měsíce června se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény v Ostravě.

Po celý měsíc červen bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce „Pátá kniha ZDARMA“. Akce platí do 30. 6. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

9prosinec sobota 14:00

9prosinec sobota 09:30

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

, Dům kultury města Ostravy, 28. října 2556/124 Ostatní

14prosinec čtvrtek 19:00

Ubytování v okolí akce Máte STYL? Nechte se...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)