Paměťová expertka Michaela Karsten zná tajemství úspěšné paměti

Paměťová expertka Michaela Karsten zná tajemství úspěšné paměti

Adresa:

Ostrava, Smetanovo nám. 8

Termín: 28.4.2016
Vstupné:

0

28duben čtvrtek 16:00

Žánr: ostatní akcesoutěžknihy


čtvrtek 28. dubna v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava Jsou lidé se „zázračnou pamětí“ hříčkou přírody, nebo jde o kombinaci talentu a tvrdé práce? Co se děje v jejich mozku? Setkejte se ve čtvrtek 28. dubna s trojnásobnou mistryní světa v paměťových schopnostech a lékařkou Michaelou Karsten. Kdo by se nebál oslabování paměti ve stáří?

Šampioni soutěží v paměťových schopnostech poskytují návod, jak zdokonalit paměť a jak snížit proces zapomínání. Nemějte obavu z náročnosti, povedou vás krok za krokem. Michaela Karsten, promovaná lékařka, paměťová expertka od roku 2000. Od roku 1998 je aktivní v paměťovém sportu, v kterém dosáhla řady vysokých ocenění.

Může se pyšnit titulem trojnásobné mistryně světa v paměťových schopnostech, je několikanásobná národní mistryně (ČR). Vystudovala německý jazyk (Goethe Institut) v Mnichově. V roce 2010 založila vlastní společnost MindKarat® pro mentální a paměťový trénink. Je autorkou knihy “Úspěšná paměť”, publikovala také řady článků o paměti.

Založila projekt Brillant Brain. K jejím firemním klientům patří mezinárodní společnosti jako např. GE Money Bank Praha, TopVision Praha, HP Academy Praha, DZ Bank Berlin, Justizministerium Thüringen, Innenministerium Thüringen, NDR/Norddeutsche Rundfunk Hamburg, IT-Firma ORACLE, IBM a mnohé další. Své paměťové schopnosti prokázala již několikrát v českých a mezinárodních TV-show.

Založila spolek KIWANIS Club Erfurt (třetí největší světová servisní organizace na pomoc dětem), MENSA ČR a je členka spolku žurnalistů DVPJ – Německo. Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat. Za darování většího počtu víček si můžete vybrat slevu na knihu či slevu v naší kavárně. Během měsíce dubna se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény.

Po celý měsíc duben bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 30. 4. 2016. Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!  

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

14říjen sobota 14:00

11listopad sobota 09:30

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

, Dům kultury města Ostravy, 28. října 2556/124 Ostatní

14prosinec čtvrtek 19:00

22září pátek 19:00

HumorOVA

, 28. října 49/23 Ostatní

Ubytování v okolí akce Paměťová expertka...

Hotel Palác Elektra Ostrava-Moravská Ostrava (260 metrů)

Hotel Ruby Blue Ostrava (529 metrů)