Festival patchworku

Festival patchworku

Adresa:

Ostrava, Dr. Martínka 4

Termín: 12.10.2018
Vstupné:

50Kč, děti a senioři 25 Kč

12říjen pátek 10:00

Žánr: ostatní akcekurzy


V Kulturním domě K-TRIO v Ostravě – Hrabůvce můžete ve dvou dnech 12. a 13. října od 10 do 18 hodin navštívit úspěšný Festival patchworku, na kterém budou autorky z celé České republiky vystavovat nádherné ručně zpracované textilní deky, přehozy i milé drobnosti.

Přímo na místě autorky vystavovaných děl předvedou některé možnosti zpracování a zasvětí zájemce do základů patchworkové techniky. Festival tak potěší nejen nádhernou výstavou, tvořivou atmosférou, ale i možností nakoupit nádherné dárky pro sebe nebo své blízké. Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet svoji vlastní šikovnost jsou připravené malé tvůrčí dílny, kde si můžete patchworkové drobnosti vyrobit, nebo se jen inspirovat a radovat s úžasné tvořivosti a šikovnosti uměleckých řemeslníků. Na své si přijdou i děti, které jistě nadchne výstava panenek.

Festival patchworku představí i renomovanou brněnskou módní návrhářku Ing. Ivetu Nedomovou, součástí její prezentace jsou i módní přehlídky v neděli 13. 10. v 10.00 a 16.00 hodin. Pro nadšence této techniky je připraven i prodej speciálních pomůcek a látek, které v běžných obchodech nejsou k sehnání. Součásti festivalu jsou i odborné kurzy, které umožní začátečníkům i pokročilým zájemcům vyzkoušet si vlastní výrobu polštářků, šperků, háčkovaných košíků, nebo poznat nové technologie a quiltování pomocí nejmodernějších šicích strojů. Přihlášky a informace o kurzech najdete na www. kzoj.cz.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival patchworku

Hotel VISTA Ostrava - Zábřeh (1 396 metrů)

Hotel Akord Ostrava-Zábřeh (1 789 metrů)