Přejít na stránky Ticketpro.cz

Night of Warriors VII

Adresa:

Liberec, Jeronýmova 494/20

Termín: 25.4.2015

25duben čtvrtek 01:00

Žánr: sport


Home Credit Arena je již tradičním hostitelem bojovnického galavečeru Night of Warriors. Již po sedmé se představí 25. dubna 2015 ti nejlepší bojovníci ze dvou severočeských klubů BFC Liberec v čele s Martinem Berkou a Iron Fighters v čele s Aloisem Škeříkem

Home Credit Arena je již tradičním hostitelem bojovnického galavečeru Night of Warriors. Již po sedmé se představí 25. dubna 2015 ti nejlepší bojovníci ze dvou severočeských klubů BFC Liberec v čele s Martinem Berkou a Iron Fighters v čele s Aloisem Škeříkem. 

Předzápasy začínají v 18 hod., hlavní program večera od 19 hod. Night of Warriors je výjimečné především atmosférou, která je nesrovnatelná s těmi, kteří jsou k vidění na jiných večerech bojových umění nebo i jiných sportovních akcích v ČR.
Na Night of Warriors najdete vždy úplné a nepřenositelné propojení diváků a „jejich“ zápasníků. Když jste uvnitř libereckého „kotle“, tak cítíte, že publikum má svou vlastní osobnost a své emoce, které přenáší do průběhu zápasů.

Cílem je tak vždy na prvním místě naplnit očekávání diváků a přinést jim takové zápasy, které vyvolávají jejich emoce, namísto budování nepřemožitelných jmen. Zápasníci proto vždy čelí novým a těžkým výzvám a jejich publiku vše prožívá s nimi.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Liberec Akce v obci Liberec

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Night of Warriors VII

Wellness Hotel BabylonLiberec (771 metrů)

Ypsilon Golf Resort LiberecLiberec (7.1 km)

Spa Resort Libverda - Villa FriedlandLázně Libverda (17.9 km)