Za kvetoucí měsíčnicí

Za kvetoucí měsíčnicí

Adresa:

Kamenický Šenov, Osvobození 766

Termín: 12.6.2021
Vstupné:

startovné 20 - 30 Kč

12červen sobota 07:00

Žánr: sportcyklo


V sobotu 12.6.2021 se uskuteční druhý pokus 21.ročníku tradiční turistické a cykloturistické akce vedoucí nádhernou přírodou okolí Kamenického Šenova a Lužickými horami. Pěší trasy: Pohodová trojka (3 km) Poznávací osmička (8 km) Rodinná čtrnáctka (14 km) Mlýnská dvacetšestka (26 km) Milštejnská padesátka (50km) Pěší trasy 3,8 a 14 km budou navíc spojeny s jízdou historickými autobusy. Cyklotrasy: Retro třicetdvojka (32 km) – pouze na „starých“ kolech typu skládačka, favorit, Ukrajina….. Jedlovská čtyřicettrojka (43 km) Mařenická šedesátka (60 km) Lužická sedmdesátpětka (75 km) V cíli každý účastník obdrží pamětní list a upomínku na akci.

Přijďte se podívat na místa, která navštívila třeba Pyšná princezna nebo Hodinářův učeň a samozřejmě na měsíčnici vytrvalou, jejíž největší výskyt v ČR je v přírodní rezervaci Líska. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Ubytování v okolí akce Za kvetoucí...

VenkovskĂ© apartmá TichĂ© PastvinyKamenickĂ˝ Ĺ enov (1 338 metrů)

Chaty U MyslivceKamenickĂ˝ Ĺ enov (1 482 metrů)

Penzion AlbenaPrysk (2.7 km)