Vinobraní u Máchova jezera - Doksy

Vinobraní u Máchova jezera - Doksy

Adresa:

Doksy, Valdštejnská 530

Termín: 2.9.2018

2září neděle 13:00

Žánr: ostatní akcevíno rodina děti soutěže a hry folklor


Nenechte si ujít Vinobraní u Máchova jezera a zábavné odpoledne pro děti
Závěr letní sezóny u Máchova jezera již tradičně patří Vinobraní v našem areálu, letos nás čeká již sedmý ročník. Letos jsme jej naplánovali na neděli 2.9.2018 od 13hod. Vinobraní je určeno pro celou rodinu, každý si v programu najde to své.

Na co se můžete těšit

Hlavní partner akce, CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, bude opět prodávat bílý i růžový burčák a hezký výběr vín z vlastní produkce, ale i z Vinařství Kovács. Atmosféru zpříjemní moravská cimbálová muzika Fjertůšek, kterou bude pravidelně střídat místní skupina Vosty Band, a to až do večerních hodin.

Skvělé občerstvení bude jako vždy zajišťovat tým kuchařů a číšníků našeho hotelu a tentokrát poprvé i zemědělská společnost ZOD Brniště, která zpestří nabídku jídla na akci svými krůtími specialitami a krom toho přivezou i naučnou expozici a interaktivní dílničky se zemědělskou tématikou.

Atrakce celé akce

Na okružní plavby po jezeře bude od hotelového mola každou celou hodinu vyplouvat výletní loď Máj a plavby budou zcela zdarma.

Již potřetí se Vinobraní u Mj účastní časopis S dětmi v Praze se spřízněným vydavatelstvím Krásné časy. S autorkou oblíbeného Domácího rodinného kalendáře Petrou Cífkovou si nejen děti budou moci vytvořit vlastní linoryty jako památku na nevšední odpoledne na konci prázdnin.

Velká dětská soutěž

Na děti opět čeká velká dětská soutěž s osmi soutěžními úkoly. Za jejich absolvování získávají děti razítka do kartičky a za plný počet razítek obdrží každé odměnu. Soutěž vyvrcholí tombolou, ve které budou hned dvakrát za odpoledne losovány kartičky s nasbíranými razítky. Vylosovaní majitelé kartiček vyhrávají nejen dětskou, ale i atraktivní dospěláckou cenu pro svůj doprovod.

Divadelní představení

Již tradiční součástí programu je i dětské divadelní představení, které zahraje divadlo Minor z Prahy. Doveze novinku letošního roku, představení Mimino.
Víte, jak se cítí mimino po narození? Pořád jen spí nebo pláče, pije mléko, sem tam se pokaká a pořád se o něj někdo musí starat. Aha. A kromě toho všeho je neodolatelné! A právě na to přišli naši tři výtečníci, oživlé hračky – panenka, medvěd Tedy a robot, kterým mimino přistálo v pokoji.

Představení je vhodné pro děti od 2 do 5 let.

Malá ochutnávka

Na hlavním pódiu proběhne pod taktovkou Château Valtice soutěž v tahání koštýřem, která se v loňském roce velmi vydařila.

Ani letos nebudou chybět mražené ovocné speciality a další prudukty značky DIONE, která je již tradičně bude po celou dobu akce nabízet za symbolické ceny a pro děti možná zcela zdarma, pokud se zapojí do další soutěže na stánku DIONE.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vinobraní u Máchova...

Hotel Bezděz Staré Splavy (832 metrů)

Pension Borůvka Doksy (1 835 metrů)