Rally Show / Helicopter Show 2016

Dvě akce za jedno vstupné!

Akrobatické lety spolu se skoky automobilů přes most, závody helikoptér, letadel a největší česká autosalon show. Navštivte Rally Show a Helicopter Show na letišti v Hradci Králové. Uvidíte nejlepší závodní teamy a legendy ze světa motorsportu (rally, drift, formule, okruhy a vrchy, autokros a Dakarské speciály) a historické i současné sportovní vozy a veterány. Z bezprostřední blízkosti uvidíte dech beroucí ukázky vysoké pilotáže na vrtulnících a letounech i sehranou spolupráci složek IZS při záchranných akcí.

Staňte se i Vy závodním jezdcem nebo kopilotem a navštivte depa plná legend světového motorsportu a helikoptér. Bohatý program je plný zážitků pro děti i rodiče, kteří si mohou sami vyzkoušet jízdu v závodních speciálech nebo letět helikoptérou či letadlem. Každý řidič má skvělou příležitost vyzkoušet si nová auta, děti zase buginy, vznášedla či RC modely.

Spolu s rodiči se mohou nechat převrátit na střechu nebo řídit formuli1 na simulátorech. Společný vstup a propojení celého letiště s autodromem CzechRing umožní diváků zažít nejrozsáhlejší motoristickou a leteckou show v České republice.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Rally Show / Helicopter Show 2016

Hotel Alessandria   Hradec Králové

Hotel Černigov   Hradec Králové

Kulturní centra - Hradec Králové Akce v obci Hradec Králové

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.