Noc saunových ceremoniálů

Noc saunových ceremoniálů

Adresa:

Pasohlávky, Pasohlávky 110

Termín: 24.11.2017 25.11.2017
Vstupné:

699

24lis - 25lis celý den

Žánr: ostatní akce


Historicky první saunová noc v Aqualandu Moravia. Čeká na vás bohatý program a vynikající saunoví mistři z celé České a Slovenské republiky, kteří předvedou své saunové umění. Vedle toho můžete využít 24 saun a procedur nebo vyzkoušet koupel v našem Pálava Poolu s teplotou až 36 stupňů Celsia.

Saunéři vás přenesou do Moulin Rouge nebo Elm Street a přesvědčí vás o tom, že muzikálové melodie nepatří jen na prkna, která znamenají svět, ale i do saun, které znamenají Forum Romanum. Cena vstupenky je 699 korun a do prodeje uvolňujeme maximálně 150 vstupenek z důvodu omezené kapacity wellness centra. S nákupem tedy příliš neváhejte, vstupenky rychle mizí a prodej bude po naplnění kapacity ukončen.

Vstupenku lze zakoupit předem na našem eshopu a nebo na recepci wellness centra, nákup na místě nebude možný. Vstupné obsahuje večerní vstup do Forum Romanum Wellness od 21:00 do 02:00 následujícího dne, drink na uvítanou a čerstvé ovoce. Každý návštěvník obdrží prostěradlo a zástěrku, zóna wellness je totiž bezplavková. Program saunových ceremoniálů se bude konat ve stylu filmových melodií a je určen pouze pro dospělé osoby od 18 let.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Noc saunových...

Hotel Termal Pasohlávky (2.8 km)

Hotel IRIS Pavlov (10.1 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Holiday Inn Brno Holiday Inn Brno Brno (31.3 km)