Pečeme a vaříme z kvásku

Brno, Dominikánská 11

16.8.2016

450

Další vstupenky

Pečeme a vaříme z kvásku

Co Vás čeká na kurzu PEČEME A VAŘÍME Z KVÁSKU

Autorka první Kváskové kuchařky se s Vámi podělí o informace o kvásku. Dozvíte se jak mít každý den něco z kvásku, jak upéct pokaždé jiný chleba nebo vlastní originální dárek pro oslavence - pecen chleba, chlebovou vánočku či bábovku. S nadsázkou lze říci, že Vám kváskování změní život. Vaše vaření a tvoření v kuchyni bude jednodušší, levnější a hlavně zdravější. Vaše pečivo bude mít dlouhou trvanlivost a budete vědět, co jíte. Zbouráme spolu také pár internetových mýtů o kvásku. 

Co se naučíte:

Naučíte se jak si zadělat a vést kvásek. Co s ním, když pečete jednou za týden nebo když jedete na dovolenou. Budete si umět zadělat těsto na chleba i sladkosti. Uvidíte, jak se dělá kvásková pomazánka. Zjistíte, na co všechno lze kvásek použít. Bude Vám prozrazeno i know-how, jak si předěláte svůj recept na kváskový. 

Připravíme si spolu kváskovou pomazánku, kterou následně sníme. Ochutnáte hotové kváskové dobroty. Každý si vlastnoručně uhněte těsto na chleba, které si pak doma upeče. 

Co si odnesete:

- násadu živého kvásku
- sušený kvásek jako kváskovou rezervu 
- informace o kvásku a zkušenosti s kváskem
- těsto na chleba

Co s sebou:

S sebou si vezměte skleničku na kvásek, uzavíratelnou krabičku na těsto, psací potřeby a blok na poznámky, případně své zkušenosti s kváskem a hlavně dobrou náladu. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Pečeme a vaříme z kvásku

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.