Výtvarný ateliér pro dospělé

V ateliéru, který je určen pro dospělé si vyzkoušíme nejrůznější tradiční i netradiční výtvarné a řemeslné techniky. Těšit se můžete např. na grafiku(suchá jehla, linoryt) otiskové kresby, tisky z koláží, asambláže atd..kresba, malba, sgrafito, modurit, sádra,hlína, tvorba z folie, z odpadových i přírodních materiálů, možnosti práce s papírem, vosk a jeho využití, textil(technika drhání, tkaní na šabloně, tisk, batika aj..) ,drátování, fimo,techniky práce se sklem a spoustu dalších, na jejichž výběru se můžete sami podílet.

Naučíme se myslet o věcech a jejich tvorbě v širších souvislostech – tkz.přemýšlet výtvarně.                                                                                                                                                                      Seznámíme se s rozmanitými materiály a jejich možnostmi při tvůrčím procesu. Budeme si hrát a objevovat a především tvořit v přátelské atmosféře, kterou vám zajistí zkušená výtvarnice s dlouholetou praxí ve vedení dospělých.

Termín: středa 18.00–20.00 hod.(1x 14 dní), 8 setkání

Cena: 2250 Kč/pol. (základní materiál a pomůcky, lektorné,káva čaj aj.)        (nákladnější materiál dle zvolené techniky si účastníci   dokoupí na místě či sami dle své potřeby)

Začínáme 8.2. 2017!

Místo konání: Úvoz 59b(vnitroblok Heliasportu)

info a přihlášky na WWW.CREATIS.CZ


Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Výtvarný ateliér pro dospělé

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.