Fimodílna 14. - duté korále

Fimodílna 14. - duté korále

Adresa:

Brno, Dominikánská 11

Termín: 9.6.2016
Vstupné:

350

9červen čtvrtek 17:30

Žánr: ostatní akcekurz


Co vás čeká v kurzu FIMODÍLNA 14. - DUTÉ KORÁLE

V tomto pravidelném kurzu se seznámíme s kouzlem polymerové hmoty a vyrobíme si spoustu zajímavých šperků, doplňků a dekorací. Kurz je koncipovaný tak, aby ho zvládli i úplní začátečníci, budeme postupovat krok po kroku.

Co se naučíte:

Během šestnácti volných lekcí se seznámíme s mnoha technikami práce s polymerovou hmotou a vše si vyzkoušíme na konkrétních projektech. Naučíme se pracovat s barvami a různými druhy pomůcek.

Na kurzu se naučíme vytvářet vzory pomocí textur a následně si vyrobíme náhrdelník z dutých korálků. Korále jsou krásně lehoučké a na léto jako stvořené.

Co s sebou:

Z pomůcek je dobré mít ostrý pružný řezák, vatové kuličky různých velikostí, rukavice, kulatá vykrajovátka 1 - 2 cm, textury lisa pavelka nebo cooltools, pinzetu a misku na vodu.

V ceně kurzu je vždy polymerová hmota na daný projekt. Je potřeba si donést vlastní základní pomůcky jako je strojek, řezáky, podložka. Pokud si nebudete jistí, co všechno budete potřebovat a co je zde k dispozici, napište nám prosím nebo zavolejte. Doporučujeme pracovní oděv na převlečení.

Co si odnesete:

U jednodušších projektů si odnesete dokončený výrobek nachystaný na pověšení na náhrdelník nebo ke kompletaci. U složitějších bude potřeba doma dokončit detaily jako je začištění zadní strany šperku, obroušení apod.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Fimodílna 14. - duté...

Hotel Avanti Brno (379 metrů)

Hotel Bobycentrum Brno (382 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (1 040 m)