Na vlastní pěst po Svaté zemi

Prožijte s námi jedinečné putování po Izraeli a Palestině - jednom z nejrozmanitějších území, posvátném pro tři velká náboženství - judaismus, křesťanství, islám. Navštivte s námi nejposvátnější místa a nejstarší památky a zároveň se nechte unést moderním způsobem života, kdy i přes dlouho dobý konflikt dokážou lidé žít pospolu jako rovný rovnému.

Prožijte s námi dobrodružství, během kterého jsme navštívili moderní a pulzující metropoli Tel Aviv či Staré Město Jeruzaléma, kde nás ráno probouzeli muezzini ze Skalního dómu a zvony Chrámu Božího hrobu. Přidejte se k nám nacestu autem k Mrtvému moři se zajímavými odbočkami, ať už k nejstaršímu stále osídlenému městu na světě - Jerichu, k místu narození Ježíše Krista v Betlémě nebo k pravoslavnému klášteru Mar Saba.

Před východem Slunce s námi vystoupejte Hadí stezkou na pevnost Masad a - symbol posledního židovského odporu proti Římské říši. Vydejte se s námi do Země zaslíbené. Z důvodu velkého zájmu o přednášky, jsme se rozhodli zavést předprodej rezervacii. Kapacitu máme jen na 50 míst, tak si jedno rychle zajisti:) https://www.smsticket.cz/vstupenky/7189-na-vlastni-pest-po-svate-zemi

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Na vlastní pěst po Svaté zemi

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.