Cvičíme v kanceláři

Brno, Dominikánská 11

7.6.2016

120

Další vstupenky

Cvičíme v kanceláři

Budeme se věnovat kompenzaci jednostranného zatížení při sedavém zaměstnání, abychom se za pracovním stolem cítili fit a práce nám šla dobře od ruky. Naším parťákem pro cvičení bude kancelářská židle.

Co Vás čeká na kurzu CVIČÍME V KANCELÁŘI aneb židle je dobrý sluha, ale zlý pán:

V tomto kurzu se zaměříme na to, jak cvičením vyrovnat jednostrannou zátěž způsobenou celodenním sezením např. u pracovního stolu, za volantem auta nebo s notebookem na kolenou. Přitom budeme hodně využívat židli a vybereme cviky, které se dají provádět i v omezeném prostoru kanceláře. 

Každý bude cvičit vlastním tempem a podle svých sil. Mezi cvičením si budeme povídat o tom, co našim zádům prospívá a co jim škodí. Po cvičení odejdete příjemně rozhýbaní a uvolnění. 

Co se naučíme:

Vybraným cvičením se protáhneme, abychom odstranili nebo zmírnili únavu provázející celodenní jednostrannou zátěž. Naučíme se správně sedět, abychom se na konci pracovního dne necítili příliš ztuhlí nebo rozbolavělí. Povíme si také o správných a špatných návycích. Přidáme i posilování zanedbávaných svalů, o kterých ani nevíme, že je potřebujeme. 

Co s sebou:

Vezměte si pohodlné oblečení na cvičení a dobrou náladu, případně ručník. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Cvičíme v kanceláři

Hotel Myslivna   Brno

Hotel Amphone   Brno

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.