Škola čar a kouzel

Zámek Slavkov – Austerlitz se v pátek 27. května promění v kouzelnickou školu v Bradavicích. A není to jen nadsázka spojená s výstavou Mudlům vstup povolen. Průvodci zámku si totiž připravili oblíbené kostýmované prohlídky Škola čar a kouzel Austerlitz, které zavedou návštěvníky do světa Harryho Pottera. A co víc – při příležitosti konání festivalu Muzejní noc – kouzelné prohlídky potrvají až do nočních hodin.

Návštěvníci jsou vítáni i za denního světla. Od 16.00 se totiž otevře brány i alchymistické laboratoř, kouzelnická dílna i škola. Ve spolupráci s Komunitním centrem Korálky Zámek Slavkov - Austerlitz připravil zábavnou dílnu, ve které si můžete vyrobit například kouzelnou hůlku a další kouzelné nástroje. Dílna nejen pro děti se zavře s poslední prohlídkou. Rezervujte si vstupenky již nyní! Kouzelný zámek otevírá v 18.00, následně v 19.00 a 20.00. V případě velkého zájmu průvodci přidají další čas.

Prohlídka trvá cca. 45 minut. Vstupné je 150 Kč za dospělou osobu, 100 senioři a 90 korun dítě (od 3 let) nebo ZTP. Vstup do kouzelnické dílny a na výstavu Mudlům vstup povolen je mimořádně 20 Kč pro dospělé, děti do 10 let mají vstup zdarma. Výtěžek ze vstupného bude věnován Sdružení Korálky.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Škola čar a kouzel

Lázeňský dům   Slavkov u Brna

Kulturní centra v Brně Akce v obci Slavkov u Brna

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.