Fimodílna 11. - hrajeme si s extruderem

Fimodílna 11. - hrajeme si s extruderem

Adresa:

Brno, Dominikánská 11

Termín: 5.5.2016
Vstupné:

350

5květen čtvrtek 17:30

Žánr: ostatní akcekurz


Co vás čeká v kurzu FIMODÍLNA 10. - HRAJEME SI S EXTRUDEREM

V tomto pravidelném kurzu se seznámíme s kouzlem polymerové hmoty a vyrobíme si spoustu zajímavých šperků, doplňků a dekorací. Kurz je koncipovaný tak, aby ho zvládli i úplní začátečníci, budeme postupovat krok po kroku. 

Co se naučíte:

Během šestnácti volných lekcí se seznámíme s mnoha technikami práce s polymerovou hmotou a vše si vyzkoušíme na konkrétních projektech. Naučíme se pracovat s barvami a různými druhy pomůcek. 

Na tomto kurzu si vyrobíme vzory pomocí extrudéru a nádstavců. Ukážeme si jejich různé možnosti skládání a ze vzniklých canů si vyrobíme stylové šperky. 

Co s sebou:

Z pomůcek je dobré mít s sebou vlastní extrudér (budu mít jeden k zapůjčení, nádstavce LCTools z disku č.6 (budu mít k zapůjčení), kovovou formu na náramek . 

V ceně kurzu je vždy polymerová hmota na daný projekt. Je potřeba si donést vlastní základní pomůcky jako je strojek, řezáky, podložka. Pokud si nebudete jistí, co všechno budete potřebovat a co je zde k dispozici, napište nám prosím nebo zavolejte. Doporučujeme pracovní oděv na převlečení. 

Co si odnesete:

U jednodušších projektů si odnesete dokončený výrobek nachystaný na pověšení na náhrdelník nebo ke kompletaci. U složitějších bude potřeba doma dokončit detaily jako je začištění zadní strany šperku, obroušení apod. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Fimodílna 11. - hrajeme...

Hotel Avanti Brno (379 metrů)

Hotel Bobycentrum Brno (382 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Tulip Restaurant Tulip Restaurant Brno (1 040 m)