Běh pro Paměť národa v Brně

Běh pro Paměť národa v Brně

Adresa:

Brno, Park Kraví hora

Termín: 20.5.2023 v 16:00 hod. (sobota)
Vstupné:

www.behpropametnaroda.cz

20květen sobota 16:00

Žánr: sportběh závod rodina děti charita Brno


V květnu se opět poběží za všechny, kteří se nevzdali. Nezisková organizace Post Bellum pořádá na několika místech po celé zemi osmý ročník Běhu pro Paměť národa. Připomíná tím tak osudy politických vězňů, válečných veteránů, obětí holocaustu, disidentů a dalších pamětníků, jejichž příběhy zaznamenává v rámci projektu Paměť národa. V Brně se poběží v sobotu 20. května v parku Kraví hora. Na výběr bude několik možností - trasy na 4 nebo 8 km, štafeta 4x 2 km i závod na 1 km, do kterého se můžou zapojit i rodiče s dětmi a kočárky.

Nebude chybět doprovodný program pro děti i dospělé. Svůj běh můžou účastníci symbolicky věnovat tomu, jehož jméno si napíšou na startovní číslo. Výtěžek ze startovného poputuje na další natáčení pamětníků, vzdělávací programy nebo podporu seniorům, kterou poskytuje Centrum pomoci Paměti národa. Více k závodu najdete na www.behpropametnaroda.cz.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?