Patagonie – země ledových obrů

Patagonie – země ledových obrů

Adresa:

Brno, Univerzitní Kino Scala, Moravské náměstí 127/3 602 00 Brno

Termín: 21.4.2022
Vstupné:

120 CZK

21duben čtvrtek 20:30

Žánr: ostatní akce


Od Ohňové země až po majestátní ledovce! Divoká Patagonie na cípu jihoamerického kontinentu je místem přírodních divů. Pojďte je s námi poznat! Čekají nás zajímavé geologické útvary, žijící ledovce, rozlehlé pampy a pabukové lesy překračující hranice Argentiny a Čile. Dechberoucí obrazy panenské přírody budou doprovázet historky zkušeného cestovatele Petra Hliničana. Sbalte si svou zvědavost, vyrážíme do země nespoutaných živlů, gaučů a tučňáků, již kdysi nazval slavný mořeplavec Magalhães zemí obrů! 
 
Peter Hliničan
i díky své práci průvodce procestoval více než 70 zemí světa. Mezi jeho nejzajímavější destinace patří Afghánistán, Severní Korea, Kongo, Venezuela a Patagonie. Profesionálně se však nejvíce věnuje regionu Jižní Ameriky, kde i rok působil v rámci rozvojového programu OSN. Vystudoval překladatelství na University College London.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?