U Všech svatých / Jakub Novák

U Všech svatých / Jakub Novák

Adresa:

Hodonín, Horní Valy 3747/6

Termín: 11.3.2021 11.4.2021
Vstupné:

0

11bře - 11dub celý den

Žánr: výstavyobrazy


Abstraktnost, konkrétnost, krajiny i nahlížení pod povrch věci. Přesně taková je virtuální výstava s názvem "U Všech svatých" tatéra a malíře Jakuba Nováka.

Novákovy obrazy mají vždy dvě roviny. Budete je vnímat nejen očima, ale přimějí vás i přemýšlet. Ať už půjde o plátno s vyobrazením ornice po traktoru nebo satiru na společenský život s hořícími dinosaury v pozadí. Autora přitahuje a v vidí krásu destrukci, ale i tvrdé konkrétnosti. Nastavuje zrcadlo instagramové době, bere si na paškál soudobý zbytnělý individualismus a hledá nevšednost ve věcech více než prostých. Malíř se nechává ovlivňovat i jazzem, Moravským Toskánskem, vlastně téměř vším, co vidí. A jak sám říká, jeho obrazy nikdy nejsou stejné. Po dvou až třech malbách podobného rázu se vždy přesune k jiné technice i tématu.

Výstava je prodejní, autora můžete kontaktovat na telefonním čísle 603 582 209. Pokud vás zajímají jeho další práce, určitě se podívejte na jeho facebookovou stránku Jakub Novák artist.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce U Všech svatých /...

Vinárna U HouslíHodonín (593 metrů)

Ubytovna KubraHodonín (638 metrů)

Ubytování Sklep u VeselýchMutěnice (10.1 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?