Listopadové lampiony s Lužánkami: poděkování zdravotníkům a zábavné procházky

Adresa:

Brno, více míst

Termín: 11.11.2020 5.12.2020
Vstupné:

Zdarma

11lis - 5pro celý den

Žánr: ostatní akce


Místo oblíbených lampionových průvodů, vyjádření vděčnosti zdravotníkům a trasy s úkoly pro rodiny. Letošní listopadové akce Střediska volného času Lužánky se musely přizpůsobit aktuální situaci. Organizátoři ale zachovali hlavní myšlenky: rozzářit dětská kukadla, zprostředkovat zajímavé tipy na aktivní trávení volného času a rozdávat na dálku radost, která dává naději. Zábavné procházky najdou zájemci v Žabovřeskách, na Vinohradech a v Bílovicích nad Svitavou.

Vzdávat hold zdravotníkům se bude na svatého Martina 11. listopadu a také 15. listopadu rozsvícením lampionů v oknech. Děkujeme všem, kteří se zapojí!

Cesta svatého Martina po světýlkách v Bílovicích nad Svitavou Kdy: Od 17.00 11. – 15. listopadu do 19.00 Kde: Start za sokolovnou směrem k rybníčku S sebou: lampiony, baterku nebo čelovku

Hledá se míč Pláža v Žabovřeskách Kdy: Celý listopad až do 5. prosince Kde: Start na Plovdivské 8 v Žabovřeskách Nej fotka z trasy bude odměněna! Posílejte na olga.fojtikova@luzanky.cz

Lampionky jinak na Vinohradech Kdy: 6. – 15. Listopadu Kde: Lesopark akátky na Vinohradech S sebou: Tužku, papír, lampion Fotky z trasy posílejte na petrasova@luzanky.cz.

Putování s kaštanem Jírou Údolím oddechu Kdy: 3. – 18. listopadu Kde: Údolí oddechu, start na konečné trolejbusu 30 – Černého

Světlo pro svatého Martina Kdy: 11. listopadu 17.00-18.00 Kde: Balkon, zahrada, okno Návod na tvoření vlastního lampionu v plakátu. Fotky z poděkování zdravotníkům posílejte na helca@luzanky.cz.

Světlo naděje v Bohunicích Kdy: 15. listopadu 18.00-19.00 Kde: Balkon, zahrada, okno Návod na tvoření vlastního lampionu v plakátu. Fotky z poděkování zdravotníkům posílejte na luciestara@luzanky.cz.

Světýlka s baterkou v Žabovřeskách Kdy: Celý listopad až do 30. listopadu Kde: Wilsonův les, start v ulici Krondlova (u kříže) S sebou: Tužku, papír a důležitá je baterka nebo čelovka Nej fotka z trasy bude odměněna! Posílejte na olga.fojtikova@luzanky.cz

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Listopadové lampiony s...

Best Western Premier Hotel International BrnoBrno (142 metrů)

ProtiatomovĂ˝ kryt 10-ZBrno (219 metrů)

Penzion DvořákovaBrno (237 metrů)