Po roce od happeningu Sisyfiade aneb Balvan v čase, který veřejnosti představil dům sochaře, malíře a performera Lubo Kristka, budou moci návštěvníci nahlédnout i dovnitř.

V sobotu 9. listopadu bude v 16 hodin slavnostně odhalena monumentální asambláž nazvaná Hudební sursum v Kristkově domě v Brně. Ta se nachází ve schodištní části domu a propojují se v ní reálné i surreálné hudební nástroje. Posledním nástrojem byl vzácný kovový klarinet. Ten Kristkovi jako součást ocenění Osobnost v oblasti kultury věnovala městská část Brno-sever. Dar tak zůstane "doma" a stane se součástí uměleckého díla.

Dokončenou asambláž odhalí starosta městské části Brno-sever Martin Maleček. Návštěvníci si asambláž budou moci prohlédnout až do 19 hodin. Akce je též vyvrcholením komentované procházky Černá Pole poetická.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Galerie a muzea - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hudební sursum

Restaurace a hotel OlbergBlansko (14.2 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (18.9 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (19.4 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...