Podzimní otevřené sklepy - Moravská Nová Ves

Podzimní otevřené sklepy - Moravská Nová Ves

Adresa:

Moravská Nová Ves, http://www.vinarimnves.cz

Termín: 3.11.2018
Vstupné:

předprodej 400 Kč, na místě 500 Kč

3listopad sobota 10:00

Žánr: ostatní akcefolklor víno gastronomie


Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína v sobotu 3. listopadu 2018 v době od 10.00 do 19.00 hodin do autentických prostor sklepních uliček U nádraží, Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi k návštěvě přibližně 25 - 30 otevřených vinných sklepů a sklípků.

Naši vinaři si pro Vás připraví kompletní nabídku vín ročníku 2017, která bude doplněna o vína ročníku 2016 a starší dle aktuálních možností v jednotlivých sklepích. Jako vždy na podzim budete mít také možnost ochutnat některá mladá vína z aktuální sklizně v různém stupni jeho vývoje.

Vstupné bylo stanoveno na 400,- Kč v předprodeji (do 21. října 2018 včetně) nebo 500,- Kč na místě.

Vstupenka zahrnuje:

vstupné do areálu vinných sklepů
skleničku s logem
katalog otevřených sklepů s orientační mapkou a propiskou na poznámky
kulturní program s vystoupením cimbálové muziky
50 ks degustačních kupónů.
Degustační kupóny můžete vyměnit v jednotlivých vinných sklepech za degustařní vzorky (0,5 dl) nabízených vín.
Ohodnocení jednotlivých nabízených vín provádí každý vinař samostatně, ale obvykle se pohybuje od 1 kupónu za jeden vzorek vína v případě jakostních vín až po 3 kupóny za jeden vzorek vína v případě výběrů z hroznů nebo speciálních vín.

Kupóny lze - po předložení platné vstupenky - dokoupit samostatně (5,- Kč/ks) na hlavní pokladně v areálu Výmol. Přebytečné kupónPamátník Cabernet Moravia y lze použít i na nákup vína v lahvích.

Připraveno je občerstvení s krajovými specialitami, kulturní program s vystoupením cimbálové muziky a losování anketních lístků o ceny (v 17.00 hodin, pokladna Výmol).

Nabídku ubytování můžete nalézt na webu Městyse Moravská Nová Ves (www.mnves.cz) nebo jinde na internetu (např. booking.com, e-chalupy.cz).

Naše akce Podzimní otevřené sklepy je velmi vhodná i pro jednodenní výlet, protože Moravská Nová Ves je dobře dostupná ze směrů Brno, Olomouc, Přerov i Bratislava díky výbornému vlakovému spojení (aktuální spojení lze vyhledat zde) a od našeho nádraží je areál vinných sklepů vzdálený skutečně jen pár kroků! :-)

Akce se uskuteční za každého počasí, přijeďte si užít podzimní víkend k nám do Moravské Nové Vsi! Pořádající vinařský spolek srdečně zve všechny milovníky dobrého a kvalitního vína k návštěvě Moravské Nové Vsi, srdce vinařské a kulturní oblasti Podluží!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce