Zvířecí motivy s kombinací akrylu a pastelu

Zvířecí motivy s kombinací akrylu a pastelu

Adresa:

Brno, Dvořákova 13

Termín: 4.11.2018

4listopad neděle 10:00

Žánr: ostatní akcemalbakresbakurz


Srdečně Vás zveme na jednodenní kurz, kde si ozkoušíte velice zajímavou kombinaci dvou technik: AKRYLU A PASTELU. Akryl je skvělé medium ředitelné vodou, kterým se dá vytvořit zajímavé pozadí, ať už vpíjením ředěných barev do sebe, nebo vrstvením hustých barev právě pro použití pastelu, který je jedinečný krásnými barvami, možností roztírání po povrchu a vytvářením jedinečných přechodů barev, jejich jemnými odstíny a krásnými barevnými variacemi.

Pastel je také možné nanášet kresebnou technikou, která se dá skvěle využít k vytvoření srsti či peří. Tuto techniku si vyzkoušíme na formátu A3. Na výběr bude z množství předloh zvířat. Kurz trvá cca 6 hodin, konec bude dle dokončení děl účastníků.

Maximální počet účastníků: 8. Kurz je určen i pro začátečníky. Vhodné je volné oblečení, ve kterém se budete cítit příjemně a nevadí když jej zašpiníte špatně pratelnými barvami. Co s sebou na kurz? Nadšení, hravost a ochotu objevit nové možnosti kresby a malby. V ceně kurzu jsou zahrnuty veškeré pomůcky a materiál.

Cena: 950 Kč Kurz povede naše lektorka Claudie.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zvířecí motivy s...

Natur Centrum - Penzion Na Dvořákové Brno (265 metrů)

Grandhotel Brno Brno (458 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Holiday Inn Brno Holiday Inn Brno Brno (2.7 km)