Cirkus Ohana - Brno Komárov

Cirkus Ohana - Brno Komárov

Adresa:

Brno, Hněvkovského

Termín: 10.10.2018 14.10.2018

10říj - 14říj celý den

Žánr: ostatní akcecirkus rodina děti show


Jihomoravskou metropoli navštíví cirkus Ohana
V Brně se na vás bude těšitCirkus Ohana vznikl pod vedením Marcely Joo z významného cirkusového a loutkařského rodu Joo a Kaiserových, společně se svým rovněž původem cirkusovým přítelem Robertem Mukenšnáblem.

Tito dva mladí a ambiciózní cirkusoví ředitelé spojili své síly s Matějem Břešťákem, studentem posledního ročníku Pražské odborné školy herecké, což mělo za následek vznik zcela odlišného cirkusového podniku, který nabízí výpravnou show pro celou rodinu s divadelními kostýmy a scénickou hudbou.

V letošním roce si cirkus Ohana připravil zbrusu nové představení s názvem Jumanji na motivy stejnojmenného dobrodružného filmu. Společně s Elenem a Sárou se vydáme do tajemné džungle cirkusového, kde se divákům různých věkových kategorií ukáže indická slonice Baby, která dorazila z budapešťského státního cirkusu, či lachtaní bratři Lappy a Andrew z Portugalska, kteří před několika lety vystoupili na nejprestižnějším cirkusovém festivalu v monackém Monte Carlu před princeznou Stephanií.

Mimo jiné se návštěvníci mohou těšit také na akrobacii ve vzdušné síti, čínské tyči, vzdušném glóbu, ekvilibristiku, tanec s kruhy hulla hop, žongléry, ohnivou show, rychlopřevleky a v neposlední řadě také pětiletou akrobatku Marcelku a jejího tatínka Roberta, kteří se společně se svými výkony probojovali až do finále televizní soutěže Polsko Má Talent a nově vystupují také na obrazovce TV Prima v pořadu Česko-Slovensko Má Talent.

Cirkus Ohana rovněž jako první cirkus v České republice navíc pořádá také každý pátek a sobotu od půl deváté večer speciální hororový program na motivy filmu To. Tento program nabízí akrobatickou zábavu v doprovodu hororového klauna.

Ohana v současné době jako jediný český cirkus nabízí svým návštěvníkům možnost zážitkového programu s cirkusovými zvířaty. Tím prvním je možnost nakrmit indickou slonici a projet se na jejím hřbetě volnou přírodou. Pokud se se slonicí spřátelíte, určitě se běžte mrknout i na to, jak září v cirkusové aréně. Tou druhou variantou je možnost zážitkového plavání s jihoamerickými lachtany v bazénu. Lachtani jsou totiž neuvěřitelně hraví a většinu svého času tráví skákáním, skotačením, prostě tím, že se baví.

BRNO TOUR 2018

Bystrc od 26. září do 30. září, ulice Páteřní

Líšeň od 3. října do 7. října, ulice Houbalova

Komárov od 10. října do 14. října, ulice Hněvkovského v rámci Brno Tour 2018 český cirkus Ohana, a to se zcela novou dvojicí show - Jumanji & Horor Cirkus, od režisérky divácky úspěšné rodinné show Alenka v říši cirkusu Marcely Joo.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Cirkus Ohana - Brno...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (18.7 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (23.5 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (23.6 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...