Na cestě: Hapka & Horáček

Na cestě: Hapka & Horáček

Termín: 19.10.2017
Vstupné:

390

19říjen čtvrtek 19:00

Žánr: koncerty


S výjimečným koncertním projektem, který mapuje tvorbu textaře, básníka a producenta Michala Horáčka přijede Michal Horáček osobně. Ve čtvrtek 19.října od 19.00 hod. v Domě kultury ve Strakonicích zazní především písně, které během třicetileté spolupráce vytvořil se skladatelem Petrem Hapkou a dalšími interprety.

Na koncertu, který posluchačům nabídne výjimečný zážitek, zazní písně z dílny Hapka&Horáček, „produkty s doživotní zárukou“, které prověřil čas, rozhlasový éter i zájem posluchačů mnoha generací.

Široké spektrum písní, které jsou na koncertech představovány, vyžaduje více hlasů, a Michal Horáček proto ke spolupráci pozval hned tři interprety, kteří zastupují různé generace a charaktery – jsou jimi Ondřej Ruml, Lenka Nová a František Segrado, doprovázení pětičlenným orchestrem instrumentalistů-sólistů.

Kapela hraje ve složení Petr Malásek (klavír), Josef Štěpánek (kytary), Jan Tengler (kontrabas), Petra Malíšková (violoncello) a vždy jeden ze čtveřice špičkových českých bubeníků Bady Zbořil, Miloš Dvořáček, Dano Šoltis či Jiří Slavíček.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Na cestě: Hapka &...

Amber Hotel Bavor Strakonice (764 metrů)

Apartmán Leticia Strakonice (1 205 metrů)