Zažít Třeboň jinak

Pomozte oživit naše město, zažijte Třeboň jinak! Zapojte se do přípravy jedinečné události pro vaše sousedy! Co je projekt Zažít Třeboň jinak?

Jedná se o sousedskou slavnost, jejíž náplň si vytvářejí sami obyvatelé města. Je založená na principu společného sdílení veřejného prostoru, vzájemné výpomoci a dobrovolnickém nasazení místních organizátorů a mnoha dalších subjektů. Je otevřená všem věkovým a zájmovým kategoriím. Proč se akce koná? Abychom jako obyvatelé města vystoupili ze stereotypu vnímání veřejného prostoru a uvědomili si jeho hodnotu.

Na slavnosti dostanou hlavní prostor místní obyvatelé, jejich nápady, um, dílny, hry, ale také místní podniky a organizace, kapely, divadelní soubory apod. Na slavnosti můžeme poznat spousty zajímavých lidí ze svého okolí, naučit se od nich to, co umí, navázat či prohloubit místní spolupráci aj. Kdy se akce uskuteční? V sobotu 17. 6. 2017 Zapojme do přípravy co nejvíce lidí, podniků, organizací a spolků, společně tak můžeme vytvořit jedinečnou událost pro naše sousedy.

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Zažít Třeboň jinak

Ubytování U Pancířů (na Třeboňsku)   Františkov (20 km od Třeboně)

Relax pro cyklisty a turisty. V domě je bazén s teplou slanou vodou (30m2) a finská sauna.

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.