Zažít Třeboň jinak

Zažít Třeboň jinak

Adresa:

Třeboň

Termín: 17.6.2017

17červen sobota 10:00

Žánr: ostatní akce


Pomozte oživit naše město, zažijte Třeboň jinak! Zapojte se do přípravy jedinečné události pro vaše sousedy! Co je projekt Zažít Třeboň jinak?

Jedná se o sousedskou slavnost, jejíž náplň si vytvářejí sami obyvatelé města. Je založená na principu společného sdílení veřejného prostoru, vzájemné výpomoci a dobrovolnickém nasazení místních organizátorů a mnoha dalších subjektů. Je otevřená všem věkovým a zájmovým kategoriím. Proč se akce koná? Abychom jako obyvatelé města vystoupili ze stereotypu vnímání veřejného prostoru a uvědomili si jeho hodnotu.

Na slavnosti dostanou hlavní prostor místní obyvatelé, jejich nápady, um, dílny, hry, ale také místní podniky a organizace, kapely, divadelní soubory apod. Na slavnosti můžeme poznat spousty zajímavých lidí ze svého okolí, naučit se od nich to, co umí, navázat či prohloubit místní spolupráci aj. Kdy se akce uskuteční? V sobotu 17. 6. 2017 Zapojme do přípravy co nejvíce lidí, podniků, organizací a spolků, společně tak můžeme vytvořit jedinečnou událost pro naše sousedy.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zažít Třeboň jinak

Romantick Design hotel Třeboň (1 718 metrů)

Hotel Galerie Třeboň (1 719 metrů)

Doporučené akce na jihu Čech

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Zámek Třeboň Zámek Třeboň Třeboň (1 825 m)
Rodinná kavárna V Křesle Rodinná kavárna V Křesle České Velenice (30.9 km)